Mūsu produktu sastāvdaļas un to nozīme

 Amla
(Emblica officinalis)
Amla tiek izmantota matu un galvas ādas problēmu ārstēšanai. Amla ir lielisks tīrīšanas līdzeklis un lielisks matu kondicionieris. Tas piešķir matiem spīdumu un aizsargā no blaugznām, kā arī palīdz novērst priekšlaicīgu nosirmošanu. Tas stimulē matu augšanu galvas ādā un stiprina matu saknes, lai veicinātu spēcīgāku, veselīgāku to augšanu un palīdz pret matu izkrišanu, uzlabojot asins cirkulāciju.
  Brahmi
(Bacopa monnieri)
Brahmi jau sen tiek izmantots kā matu toniks, lai nodrošinātu barošanu un vitalitāti mirdzošai matu krāsai. Barojot matu saknes un galvas ādu, ir zināms, ka tas samazina matu izkrišanu un priekšlaicīgu matu izkrišanu, attīra blaugznas no galvas ādas, tādējādi veicinot matu veselību un spīdumu.
  Hibiskus (Hibiscus sabdariffa)Hibiskus izmanto, lai mazinātu sirmus matus un veicinātu matu augšanu. Ziedi un lapas satur augu proteīnus, kas palīdz ārstēt blaugznas un mazināt matu izkrišanu. Hibiskus nodrošina izcilu slīdēšanu un palīdz atšķetināt dabiski cirtainus matus.
Kaņepju eļļa (Cannabis sativa) Kaņepju eļļai piemīt barojošas, atjaunojošas un aizsargājošas īpašības, tā piešķir ādai maigumu un elastību, dziļi mitrina, ātri iesūcas, neatstājot taukainu spīdumu, lieliski atjaunojot ādas struktūru. Kaņepju eļļa stiprina kapilāru sieniņas un, pateicoties spējai piesaistīt brīvos radikāļus, tā pasargā ādu no priekšlaicīgas novecošanās un kavē grumbiņu veidošanos. Kaņepju eļļa lieliski uzlabo matu stāvokli. Pievienota matu kopšanas līdzekļiem, tā baro matus, uzlabo to struktūru, veicina augšanu, piešķir mirdzumu, mazina spurošanos un lūšanu, piedod elastīgumu un apjomu, kā arī atvieglo ķemmēšanu un veidošanu.  Kaņepju eļļas mitrinošo īpašību dēļ to lieto ekzēmas un psoriāzes ārstēšanā. Kaņepju eļļa ieteicama arī taukainai ādai.
Kliņģerīte (Calendula officinalis) Kliņģerītei piemīt pretiekaisuma iedarbība, to izmanto brūču dziedēšanai, apdegumu, grūti dzīstošu čūlu ārstēšanai. Tāpat to lieto arī piņņu, čūlu, ēdes, brūču ārstēšanai.
 Kumelīte (Matricaria recutita) Kumelīte tiek izmantota, lai nomierinātu galvas ādu un kondicionētu matus. Tā piešķir gaišiem matiem spilgtumu un tumšiem matiem spīdumu, kā arī kondicionē un mīkstina. Kumelīte stiprina galvas ādas audus un veicina veselīgu matu augšanu, novēršot problēmas ar galvas ādu. Īpaši piemērota sausiem matiem un galvas ādai, taukainiem matiem un galvas ādai, dažādu galvas ādas problēmu gadījumos, un tā izceļ blondo matu krāsu.
Nātre (Urtica dioica) Nātre uzlabo asinsriti un palīdz padarīt matus pilnīgākus, mirdzošākus. Kopš seniem laikiem nātri lieto, lai novērstu matu izkrišanu un padarītu matus mīkstus un spīdīgus. Nātre, kas ir lielisks matu kondicionieris, ir bagātīga ar minerālvielām un augu proteīniem, ir tonizējošs un savelkošs, kā arī piešķir matiem veselīgu spīdumu. Tiek uzskatīts, ka nātri lieto gadījumos, ja ir taukaini mati, blaugznas vai šķeļas matu gali.
Nīma eļļa (Azadirachta indica)
Nīma eļļa ir ideāls un efektīvs līdzeklis visu veidu matu kopšanai, bet arī matu folikulu ārstēšanai un atjaunošanai. Tā novērš sausumu, zvīņošanos, niezi, dažādas ādas slimības un sēnītes, blaugznas, dziedina galvas epidermu un matu folikulus. Nīma eļļa atjauno retus, novājinātus, sausus matus, kuri zaudējuši mitrumu pēc krāsošanas, vai negatīvas ārējas ietekmes. Eļļa stiprina matus, atgriež tiem veselīgu izskatu, spīdumu un zīdainību. Eļļa ir īpaši ieteicama plāniem, sausiem un trausliem matiem, kā arī taukainiem matiem. Nīma eļļa ir galvenā sastāvdaļa matu kopšanas un ārstēšanas līdzekļos. Nīma eļļa plaši tiek izmantota visu ādas tipu kopšanai - tā piemērota  sausai un ļoti sausai ādas kopšanai, tā nomierina jūtīgu, bojātu ādu, atslābina, mazina stresu, kairinājumu, apsārtumu, niezi.
 Rozmarīna ekstrakts (Rosemarinus officinalis) Rozmarīns veicina matu augšanu, uzlabojot asins cirkulāciju galvas ādā, veicina stiprus, veselīgus matus, stimulē augšanu, uzlabo matu slīdēšanu un piešķir spīdumu. Rozmarīna stimulējošās un atdzīvinošās īpašības palīdz kondicionēt gan matus, gan galvas ādu. Īpaši piemērots taukainiem matiem un galvas ādai, un pret matu izkrišanu.
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

Pirkumu grozs