Preces atgriešana

Ja vēlies pasūtīto preci atgriezt, to vari izdarīt 14 dienu laikā no pasūtījuma piegādes dienas. Pasūtīto preci vari atgriezt, ja tā nav atvērta un lietota. Preces var atgriezt pa pastu uz adresi: “SIA Eirobaltik, Nākotnes iela 30, Garkalne, Garkalnes pagasts, Ropažu novads, LV - 2137, Latvija". Vairāk par Preces atgriešanas kārtību lasiet šeit Piegādes noteikumos.

PIEGĀDES NOTEIKUMI

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA "Eirobaltik", no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces (turpmāk - "Prece", "Preces"), atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic Preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo Preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par Preci, lietojot Interneta veikalā iestrādāto maksājuma rīku caur banku vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Apmaksa tiek veikta Eiro valūtā uz SIA "Eirobaltik" kontu atbilstoši rēķinam.

Samaksu piedāvājam veikt 2 veidos:
1) apmaksa pasūtījuma veikšanas brīdī, maksājot ar bankas karti vai internetbanku caur Swedbank EveryPay maksājumu sistēmu vai PAYPAL; VAI
2) apmaksa pēc rēķina saņemšanas e-pastā.  
Norēķina veidu izvēlies pasūtījuma veikšanas brīdī.

Pārdevējs nodrošina Preču piegādi 7 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par Preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no Preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot Preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar Preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

▪ pasūtītās Preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;

▪ pasūtītās Preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Preču atgriešana

Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 kalendāro dienu laikā, atsūtot to pa pastu uz SIA Eirobaltik biroja adresi “SIA Eirobaltik, Nākotnes iela 30, Garkalne, Garkalnes pagasts, Ropažu novads, LV - 2137”. vai ar Omniva pakalpojumiem uz Garkalnes Lats pakomātu. Preces saņemšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam (krāsa, preces nosaukums un citi būtiski parametri). Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi vai Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā tam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu [email protected], tad Pircējs saņem no Pārdevēja atteikuma veidlapas formu, kuru aizpilda un nosūta Pārdevējam uz iepriekšminēto e-pastu.

Naudu par atgriežamo Preci Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu atteikuma veidlapā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un pēc atgrieztās preces saņemšanas. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

Bojātas preces gadījumā lūdzam bojāto preci nofotogrāfēt un atsūtīt mums uz klientu atbalsta e-pastu [email protected] norādot veiktā pasūtījuma numuru. Pēc apstiprinājuma saņemšanas bojāto preci var sūtīt atpakaļ uz SIA Eirobaltik biroju (“SIA Eirobaltik, Nākotnes iela 30, Garkalne, Garkalnes pagasts, Ropažu novads, LV - 2137 ”) apmaiņai.

Pircējam ir pienākums saglabāt dokumentus (čekus vai pasūtījuma elektroniskās kvītis) par Preces saņemšanu.

Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.

Sīkāku informāciju par to, kas ir atteikuma tiesības, Pircējs var iepazīties sekojošā mājas lapas adresē: http://www.ptac.gov.lv

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju pie pasūtījuma noformēšanas, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt Preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Privātuma politika

Šī "Konfidencialitātes politika" (turpmāk -"Politika") attiecas uz visiem uzņēmuma SIA "Eirobaltik" (turpmāk - "Mēs", "Mums", "Mūs") "Vietnes" (turpmāk - "Vietne") "Lietotājiem" (turpmāk - "Jūs", "Jums", "Jūsu").
Pirms pasūtījuma veikšanas uzmanīgi izlasiet Politiku. Laika gaitā mēs varam ieviest izmaiņas politikā, lūdzu, pārlasiet to pirms atkārtotas pirkumu veikšanas.

Saskaņā ar vispārējiem datu aizsardzības noteikumiem personas dati ir jebkāda informācija, ko var izmantot, lai identificētu personu, kā arī jebkāda informācija par personu, kura jau ir identificēta. Izmantojot mūsu Vietnes pakalpojumus, Jūs sniedzat mums savus personas datus, tiesības apstrādāt un izmantot tos saskaņā ar noteikumiem, kas izklāstīti Konfidencialitātes politikā un "Lietošanas noteikumos" (turpmāk "Noteikumi").

Mēs apņemamies aizsargāt mūsu klientu un vietnes apeklētāju, tostarp Jūsu, privātumu un drošību.
Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus Jūs izrādat mums uzticēšanos. Mēs to pilnībā novērtējam un cienām Jūsu datu privātuma un konfidecialitātes nozīmīgumu.
Mēs ievērojam personas datu minimizēšanas principu – mēs nepieprasām, neapkopojam un neapstrādājam personas datus, kas nav nepieciešami, lai sasniegut mērķi – iegādāties preces, pakalpojumus vai saņemt informāciju.
Mēs cienām Jūsu privātumu un daram visu iespējamo lai uzglabātu Jūsu personas datus drošībā.
Mēs nepieļaujam nevēlamu vēstuļu nosūtīšanu un nekādā gadījumā nepieļausim jebkādu Jūsu personīgo datu (vārds, adrese, e-pasta adrese utt.) pārdošanu, iznomāšanu vai nodošanu trešajām personām.
Informāciju trešajām personām var izpaust tikai, pamatojoties uz likumīga pieprasījuma, līguma vai ar Jūsu piekrišanas saņemšanu, piemēram, noformējot pirkumu līzingā.

Jūs esat atbildīgs par informācijas patiesumu, veicot pasūtījumu vai sazinoties ar klientu atbalsta dienestu. Jūs apliecināt, ka Jūs neesat jaunāks par 16 gadiem, kā arī apņematies neveikt nekādas darbības, kas vērstas pret vietnes drošību.
Mēs neesam atbildīgi par nepareiziem, nepilnīgiem vai kļūdainiem Jūsu sniegtajiem datiem.
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni un / vai iegādājoties preces un / vai pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka Jūs saprotat politiku, un Jūs piekrītat sekot izmaiņām tajā. Ja Jūs nepiekrītat šai politikai vai atsevišķām tajā ietvertām definīcijām, lūdzu, neizmantojiet mūsu vietnes pakalpojumus.

1. KĀDUS DATUS MĒS APKOPOJAM UN APSTRĀDĀJAM

Veicot pirkumu vai sazinoties ar klientu atbalsta dienestu, Jūs sniedzat mums savu personīgo informāciju. Veicot pirkumu, personas datu iesniegšana ir obligāta, jo bez tā Jūs nevarēsiet sagatavot pasūtījumu un veikt pirkumu.

Mēs apkopojam un uzglabājam šādus datus:
- klienta vārds un uzvārds;
- tālruņa numurs;
- e-pasta adrese;
- preču vai pakalpojumu piegādes adrese.

Privāto informāciju izmantojam tikai tam, lai nodrošinātu pilnvērtīgu pakalpojumu sniegšanu un saziņai ar klientiem.

Mēs varam saņemt Jūsu personīgo informāciju tikai no Jums un tikai tad, ja Jūs izmantojat mūsu vietnes pakalpojumus, piemēram: pasūtījumu reģistrāciju, saziņai ar klientu atbalstu, izmantojot atsauksmju veidlapu vai e-pastu.

2. MAKSĀJUMA INFORMĀCIJA

Maksājot par precēm un pakalpojumiem, ko sniedz SIA "Eirobaltik" Vietne, mēs varam apkopot un apstrādāt šādu informāciju:
- Jūsu bankas konta numurs;
- Jūsu bankas nosaukums;
- Jūsu tālruņa numurs;
- e-pasta adrese.

Informāciju par Jūsu bankas norēķinu karti mēs nesaņemam un tā netiek apstrādāta.

3. KĀDĒĻ MĒS APKOPOJAM JŪSU DATUS

Mēs izmantojam informāciju, ko apkopojam par Jums, lai:
- pārdodu mūsu preces un pakalpojumus;
- pareizi apstrādātu un piegādātu Jūsu pasūtījumu (preci vai pakalpojumu);
- nodrošinātu garantijas un pēcgarantijas atbalstu;
- atbildētu uz Jūsu jautājumiem un sniegtu Jums informāciju;
- nodrošinātu Jums personalizētu piekļuvi mūsu vietnei;
- sagatavotu anonīmu statistiku par vietnes izmantošanu.

4. CIK ILGI MĒS UZGLABĀJAM JŪSU DATUS

Klienta personisko informāciju mēs glabājam 10 gadus:
- lai nodrošinātu iegādāto preci ar garantijas un pēcgarantijas atbalstu;
- lai sazinātos ar Jums par pieprasījumu (pasūtījumu);
- grāmatvedībai (saskaņā ar LR normatīvo aktu prasībām);

Pēc 10 gadu termiņa beigām personas dati tiks iznīcināti, ja Jūs nepieprasīsit savu datu dzēšanu, izmantojot vietni, vai arī personīgi ierodoties SIA "Eirobaltik" birojā (ar personu apliecinošu dokumentu) šajā periodā.

5. DATU NODOŠANA TREŠAJĀM PERSONĀM

Jūsu datus var nodot trešajai personai - līzinga sabiedrībai tikai tajos gadījumos, ja Jūs vēlaties izmantot līzinga sabiedrības pakalpojumus, noformējot pasūtījumu un aizpildot atbilstošu veidlapu mūsu vietnē.

Trešās personas var būt arī datu centri, atbalsta pakalpojumi, piegādes pakalpojumi, mākoņu glabāšanas pakalpojumu pārstāvji u.c. Personīgo datu apstrādātāji, kas palīdz mums sniegt Jums pakalpojumus. Jebkurā gadījumā apstrādātājiem tiek nodots tikai tāds datu apjoms, kas nepieciešams konkrēta uzdevuma izpildei vai konkrēta pakalpojuma sniegšanai. Ar mums saistītās trešās personas var apstrādāt Jūsu personas datus tikai noteiktajiem uzdevumiem un tos nevar izmantot citiem mērķiem vai nodot citām personām bez mūsu piekrišanas. Apstrādātāji nodrošina Jūsu personas datu aizsardzību saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un rakstisku vienošanos ar VS PRO SIA.

Personas dati var tikt nodoti kompetentajām valsts varas un pārvaldes iestādēm, tostarp tiesībsargājošajām iestādēm, piemēram, policijai vai citām uzraudzības iestādēm, bet tikai nepieciešamības gadījumā un saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto tiesisko kārtību.

6. DATU NODOŠANA TREŠĀM VALSTĪM

SIA "Eirobaltik" nenodod personīgo informāciju un citus datus trešām valstīm.
Personīgo un citu lietotāju datu izsniegšana tiek veikta tikai, pamatojoties uz likumīgu un uz LR normatīvos aktos pamatotu pieprasījumu.

7. LIETOTĀJA TIESĪBAS

Normatīvie akti par personas datu aizsardzību, tai skaitā Vispārīgā datu aizsardzības regula dod Jums virkni tiesību, savukārt, mums jānodrošina Jums iespēju tās izmantot.

- Jums ir tiesības pieprasīt Jūsu personiskās informācijas kopiju, lai pārbaudītu uzglabātās informācijas precizitāti un / vai labotu vai atjauninātu šos datus;
- jebkurā laikā Jūs varat atteikties saņemt e-pastus, nosūtot paziņojumu uz [email protected];
- gadījumos, kad Jūsu dati tiek apstrādāti ar Jūsu piekrišanu, Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, kas kalpo par pamatu datu apstrādes izbeigšanai;
- Jums ir tiesības saņemt Jūsu datu apstrādes apstiprinājumu, tiesības pārskatīt apstrādātos datus, iegūt informāciju par apstrādes mērķiem, apstrādes periodu, datu saņemšanas avotiem, to nozīmi un Jums no tā izrietošajām sekām;
- Jūs varat pieprasīt, lai Jūsu personiskā informācija tiktu pilnībā izdzēsta (ja tas nav pretrunā ar LR normatīviem aktiem).

Lai aizsargātu Jūsu konfidencialitāti un drošību, mēs veiksim atbilstošus pasākumus, lai pārbaudītu Jūsu identitāti, pirms sniegt Jūsu pieprasīto informāciju par saviem personīgajiem datiem. Šim nolūkam mēs varam lūgt Jūs iesniegt personu apliecinošu dokumentu un / vai personīgi apmeklēt mūsu biroju. Ja Jūs nevarat pierādīt savu identitāti, mēs varam noraidīt Jūsu pieteikumu.
Mēs izmantosim visus komerciāli saprātīgos centienus, lai 30 dienu laikā pēc Jūsu piekļuves pieprasījuma saņemšanas nodrošinātu likumam atbilstošu piekļuvi Jūsu personiskajai informācijai, kuru mēs uzglabājam.

Jums ir jāsaprot un jāpieņem riski, kas saistīti ar Jūsu personisko datu dzēšanu, piemēram:
- nespēja mums identificēt Jūs kā klientu, ja sazināties ar mums;
- grūtības vai nespēja identificēt Jūsu pirkumu;
- sarežģījumi vai pilnīga neiespējamība atgūt pirkuma dokumentus to pazaudēšanas gadījumā;
- citi riski.

8. KAS IR ATBILDĪGS PAR JŪSU DATU APSTRĀDI

Datu pārvaldnieks un persona, kas atbildīga par personīgo datu apstrādi, ir SIA "Eirobaltik", 40103221360,  Nākotnes iela 30, Garkalne, Ropažu novads, LV-2137, Latvija. 
Ja Jums rodas jebkādi jautājumi par Jūsu personīgo datu apstrādi, rakstiet uz mūsu e-pastu [email protected] .

Gadījumā ja Jums ir pretenzijas par personīgo datu apstrādi mūsu uzņēmumā, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Valsts datu inspekcijā.

9. IZMAIŅAS POLITIKĀ

Mēs regulāri pārskatām mūsu konfidencialitātes politiku. Visas izmaiņas tiks publicētas šajā mājas lapā.
Šī konfidencialitātes politika stājās spēkā un pēdējo reiz tika atjaunināta 2023. gada 15. februārī.


Pirkumu grozs