Mūsu stāsts

Labdien! Mani sauc Marita Āboltiņa. Es esmu Latvijas dabīgās kosmētikas zīmola MARUSHA dibinātāja un vadītāja, sertificēta dabīgas ķermeņa un matu kopšanas kosmētikas izstrādātāja.

Zīmols MARUSHA ir manas ģimenes lolojums. Tā darbības pamatā ir ģimeniskas vērtības, atklātība un vienkāršība. Produktus rada un rūpīgi testē zīmola dibinātāja, 3 bērnu māmiņa Marita. Zīmola radītājas bērnības mīļvārdiņš bija Maruša un no šī vārda cēlies šī zīmola nosaukums. Produktu receptes ir radītas sākotnēji pašu vajadzībām, lai risinātu konkrētas vajadzības, piemēram, šampūns matu augšanai, pret matu izkrišanu, cietais losjons sausai ādai un iekaisušai ādai. Redzot, ka radītie produkti palīdz, 2021.gadā mēs nolēmām tos piedāvāt arī citām ģimenēm, kas vēlas iegādāties dabīgu kosmētiku.

Ilgtspējīga un zaļā domāšana ir mūsu dzīvesveids, tādēļ mēs radam un piedāvājam veselībai un videi draudzīgu kosmētiku. Tā ir ilgstoši testēta un pārbaudīta. Mūsu kosmētikā nav nekā lieka. Katra sastāvdaļa dod pozitīvu iedarbību un tā nenodara kaitējumu cilvēkam un dabas daudzveidībai.

Produktos izmantojam kvalitatīvas, sertificētas izejvielas, kā arī Latvijas savvaļas augus un augu macerātus, ko mēs ražojam paši, tādējādi nodrošinot produktiem augstu kvalitāti. Tāpat kā augu macerāti, arī mūsu produkti ir mūsu 100% roku darbs, kas piešķir mūsu produktiem īpašu vērtību.

Mēs izvēlamies vienkāršu, minimālu un dabai draudzīgu iepakojumu, kas ir vienlaicīgi arī praktisks un pievilcīgs tā lietotājam. Atvērtība un atklātība ir mūsu vērtības, tādēļ visas produktu sastāvdaļas ir norādītas uz produktu iepakojuma.

"Katrs no mums ir īpašs un skaists dabas brīnums. Un tādi ir arī mūsu produkti." 

Ar sveicieniem, Marita un MARUSHA komanda

Pirkumu grozs